Skener s polygonním zrcadlem

Pomocí našeho zrcadlového polygonu, které se rychle se otáčí, jsou promítány digitální obrázky na promítací plátna. Zrcadlový polygon je nesen přesným aerodynamickým vzduchovým ložiskem.
Tato technologie nalezne uplatnění u simulátorů pro řízení vozidel, v planetáriích atd.

Technické údaje:
Frekvence otáčení 2 kHz
Řádkový kmitočet 48,4 kHz
Stabilita počtu otáček 10 ppm
Hmotnost optiky 20 g (použitelné do 50 g)

Systém bubnového skeneru

Náš přesný a zatížitelný motor s uložením s kuličkovými ložisky nese transparentní válec bubnového skeneru o průměru 150 mm a výšce 550 mm. I přes velké síly způsobené nevyvážeností mohou být obrázky načítány s velmi vysokým rozlišením
.

Technické údaje:
Frekvence otáčení 30 Hz,
Stabilita počtu otáček 10 ppm
Rozlišení 11000 dpi

Scanner s jedním zrcadlem

Rotující pentagonální prizma vede laserový paprsek přes film. Aerodynamicky uložené motory skenerů se vyznačují vysokou přesností a stabilitou počtu otáček. Tato technologie se používá při projekci digitálních filmových obrázků na "kinofilm".

Technické údaje:
Frekvence otáčení 1 kHz
Stabilita počtu otáček 10 ppm
Hmotnost optiky 17 g (použitelné do 50 g)
Stabilita fáze 50 ppmDalší projekty se skenery GMN jsou: osvit desek tištěných spojů, filmů pro tiskovou přípravu, fotopapíru a skenování rovných ploch v měřicí technice. Dodáváme též pomalu se otáčející motory skenerů do frekvence otáček 500 Hz, které mohou nést optiku o hmotnosti 2500 g a mají uložení se vzduchovými nebo kuličkovými ložisky.