www.servisautomatizace.cz automatizace, outsourcing a servis výkonové elektroniky


Bezdotyková těsnění

Naše bezdotyková těsnění způsobila, že se dražší a vlastními silami vyvinuté labyrinty staly nadbytečnými – pro třístupňový labyrint je nutno zhotovit vždy alespoň 14 zalícování. těsnění GMN jsou cenově výhodnou kompaktní alternativou nezávislou na tom, zda se vnitřní nebo vnější kroužek otáčí nebo zda oba díly rotují.

Bezdotyková těsnění tvoří obzvláště u vysokootáčkových aplikací opravdovou alternativu k dotykovým těsněním. Vykazují spolehlivou těsnící schopnost vůči jemnozrnným a hrubozrnným částečkám a vůči ostřikování kapalinou. Často jsou však bezdotyková těsnění nasazována jako první těsnící stupeň před dotyková těsnění, a to za účelem ochrany dotykových těsnění, což vede ke zvýšení doby životnosti systému těsnění.

Celá produkce našich bezdotykových těsnění byla úspěšně certifikována dle DIN ISO 9001.

Labyrintové kroužky a štěrbinová těsnění GMN se vyznačují kvalitou.


Labyrintová těsnění

Labyrintové kroužky GMN jsou vyráběny z oceli a hliníku. Speciální výrobní proces zajišťuje absolutní identitu profilu vnitřního a vnějšího kroužku. Výsledkem je nedělitelná, avšak bezdotyková jednotka z vnitřního kroužku z oceli a z vnějšího kroužku z hliníku.
Štěrbinová těsnění

Štěrbinová těsnění GMN se zpětným vedením jsou vyráběna z vysoce kvalitního plastu. Jsou velmi odolná vůči mnoha chemikáliím a rezistentní vůči mnoha bakteriím a houbám. A to je velmi důležitá vlastnost zejména v potravinářském a spotřebním průmyslu.